100 zł na za założenie konta i do 360 zł zwrotu w Banku Millenium

Bank Millennium razem z serwisem Bankier.pl zachęca do założenia konta 360º. Na początek za założenie konta można otrzymać 100 zł, a w dalszej kolejności czeka na nas 360 zł w formie zwrotów za płatności kartą lub BLIKiem. Do tego dochodzi możliwość założenia konta oszczędnościowego lub lokaty z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Nic tylko brać ;).

100 zł na początek i do 360 zł zwrotu za założenie konta w Banku Millenium

Na uwagę zasługuje też fakt, że samo konto osobiste Millennium Banku jest jednym z najlepszych na rynku. Przy zapewnieniu wpływu 1000 zł w miesiącu, wykonaniu jednej płatności kartą otrzymujemy w zmiana bezpłatne prowadzenie konta, kartę debetową i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warunki promocji – 100 zł za założenie konta

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w Millennium Banku po 1 kwietnia 2015 r. Dotyczy to nie tylko posiadaczy konta, ale także pełnomocników, opiekunów i przedstawicieli ustawowych.

Na dedykowanej stronie promocji należy wypełnić formularz rejestracyjny, akceptując przy tym zgody marketingowe. Na adres e-mail podany przy rejestracji przyjdzie link do strony, na której należy wybrać przycisk „Załóż konto”, wybrać rodzaj rachunku, który nas interesuje (konto 360° lub 360° Student) i prawidłowo wypełnić wniosek do 28 czerwca 2017 r. We wniosku należy wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz ujawnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji. Umowę należy dopisać do 30 czerwca 2017 r. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale.

Następnie w dwóch kolejnych miesiącach (lipiec i sierpień) należy zasilić konto wpłatą na kwotę co najmniej 1000 zł i dokonać jednej transakcji kartą lub BLIKiem. W wypadku konta 360° Student wymóg zapewnienia wpływu na 1000 zł nie obowiązuje i wystarczy dokonać jednej transakcji kartą lub BLIKiem. O przyznaniu premii dowiemy się do 30 września 2017 r., a w ciągu kolejnych 14 dni od poinformowania należy uzupełnić dane na stronie promocji (imię, nazwisko i numer rachunku w Banku Millennium, na który ma trafić premia). Także w ciągu 14 dni premia trafi na konto.

» Przejdź na dedykowaną stronę promocji i załóż konto «

Warunki promocji – do 360 zł w formie zwortów

Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Banku Millennium jest druga promocja „Zyskaj 360 zł„, którą można połączyć z tą opisywaną powyżej. W ramach niej możemy zyskać do 360 zł w formie zwrotów na konto. W ciągu miesiąca można zyskać do 30 zł za płatności BLIKiem (do 5%) i transakcje kartą (2% wartości), czyli aby uzyskać maksymalny zwrot należy dokonać w danym miesiącu płatności odpowiednio na 600 lub 1500 zł. Jak widać Bank Millennium, podobnie jak inne banki, chce przekonać swoich klientów do płatności BLIKiem ;).

Podobnie jak przy poprzedniej promocji konto 360° należy zasilić konto wpłatą minimum 1000 zł w danym miesiącu. Posiadacz konta 360° Student jest zwolniony z tego warunku. Dodatkowo należy dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem (co jest dość oczywiste) i zalogować się do aplikacji mobilnej banku. Po spełnieniu łącznie tych 3 warunków zwrot za dany miesiąc będzie wypłacany do końca kolejnego miesiąca.

Dokumenty:

  1. Regulamin promocji „Zgarnij Premięz Bankiem Millennium – III edycja
  2. Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł
  3. Tabela opłat i prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *