4 bilety do kina Helios lub bon 100 zł do Rossmanna

Pojawiła się promocja, dzięki której w łatwy sposób można zdobyć 4 bilety do kina Helios lub bon 100 zł do Rossmanna (jedno do wyboru) za założenie konta osobistego w mBanku. Z promocji mogą skorzystać nowi i powracający klienci, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie mieli konta osobistego w mBanku. Promocja trwa od 27 kwietnia do 31 maja 2017 r. Pula nagród to 1000, więc warto się pospieszyć :).

4 bilety do Heliosa lub bon 100 zł rossmann w mBanku

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji, zgadzając się przy tej okazji na przetwarzanie danych osobowych i regulamin.

Następnie na adres e-mail przyjdzie link do wniosku, w którym należy:

  • wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie,
  • prawidłowo wypełnić i wysłać wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą.

Po zawarciu umowy najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu konta należy zrobić co najmniej 5 transakcji (kartą, przelewy na inne konto, przelewy internetowe) na jakąkolwiek kwotę.

» Strona promocji, na której należy się zarejestrować «

Później już z górki – wystarczy do 15 czerwca 2017 r. wybrać jedną z dwóch nagród. O przyznaniu nagrody dowiemy się do 20 lipca, a do 27 lipca 2017 r. będzie trzeba zaktualizować adres e-mail, na który ma zostać przesłana „nagroda” (to nastąpi do 4 sierpnia 2017 r.).

Regulamin promocji: http://samekorzysci.zpremia.pl/static/promocja/samekorzysci.zpremia.pl/lpv1/img/Regulamin_promocji.pdf

 

4 myśli na temat “4 bilety do kina Helios lub bon 100 zł do Rossmanna

Dodaj komentarz